Ciąża i narodziny

Wydawnictwo: Prószyński i S-ka, Prószyński i S-ka
Practical Parenting: Pregnancy and Birth
83-7180-919-0
Barbara

Oczekiwanie na narodziny dziecka to jeden z najpiękniejszych okresów życia kobiety. W tym szczególnym czasie radość przeplata się jednak z lękiem i niepokojem. Nasz poradnik zawiera wszystkie potrzebne informacje dotyczące przebiegu ciąży, porodu i pierwszych dni życia dziecka. Przywołujemy rozmowy z rodzicami, a opisane w nich przeżycia i doświadczenia pozwalają spokojniej spojrzeć na własne rozterki.
Ta książka nie podaje co powinniśmy robić, ale przedstawia wiele możliwości i pozwala mądrze wybrać. Jeżeli spodziewasz się dziecka lub zamierzasz zostać Mamą, ten przewodnik jest właśnie dla Ciebie.

adorable | 2015-09-11
Przeczytana: 05 września 2015

Oczekiwanie na narodziny dziecka jest przepięknym i wyczekiwanym momentem, jednocześnie jednak obarczonym ogromem wątpliwości oraz obaw, szczególnie jeśli będzie się mamą po raz pierwszy. Naprzeciw oczekiwaniom przyszłych matek przychodzą autorzy poradników, którzy swoje doświadczenia, a także wszelakie pomocne rady przekazują czytelnikom.

Książka podzielona jest na rozdziały - zaczynając od planowania ciąży i poczęcia, poprzez kolejne etapy stanu błogosławionego, kończąc na porodzie, sytuacjach nietypowych mogących zadziać się podczas porodu, a także pierwszych dniach z dzieckiem. "Ciąża i narodziny" to poradnik zawierający masę informacji, wzbogacony dużą ilością zdjęć oraz rysunków. Ta lektura pozwala przyswoić sobie istotną wiedzę, jak również oswoić się z myślą o ważnych, chociaż niekiedy trudnych momentach.

Poradnik został wydany w Polsce w 1998 roku - nietrudno zliczyć, że od tego czasu minęło wiele...

sibidilla | 2015-09-25
Edyta Zając | 2014-03-24