Śmierć w hotelu

Wydawnictwo: Czytelnik
The Listening Story
83-07-00277-X
_Olinka_

-Zachowuj się jak należy - syknął przez zęby - bo będę musiał cię zabić. Woda jest dość głęboka. Przytrzymam pod nią twoją głowę. Będziesz mogła do woli wrzeszczeć. To tylko przyspieszy sprawę.
Wiedział, że boi się wody, nie cierpiała widoku morza, denerwował ją nawet szum wody z prysznica.

crea_tive | 2015-09-14

Przeczytana dawno temu, po latach fabuły nie pamiętam, ale tytuł doskonale i gdy mnie zapytać o jeden z lepszych kryminałów to polecam właśnie tę starą książkę wydaną w Polsce przez wydawnictwo Czytelnik w tzw. "Serii z Jamnikiem". Wiele książek z tej właśnie serii jest warta przeczytania. "Śmierć w hotelu", dobry kryminał w starym stylu.

laki83 | 2018-01-04
Przeczytana: 02 stycznia 2018

To w zasadzie mój pierwszy kryminał, książka od początku ciekawa i interesująca, kilka błyskotliwych wypowiedzi bohaterów wywołało uśmiech na moich ustach. Ogólnie wciągająca dobra książka, jak najbardziej polecam, aha książka zostawiona przez kogoś w altanie śmieciowej :)

Piotr Piękoś | 2018-04-11
Milena Andrzejczak | 2018-01-21