Czyż ona nie jest słodka?

Tłumaczenie: Alicja Marcinkowska
Wydawnictwo: Amber
AIN'T SHE SWEET?
832411985X
romans
Wanda

Sugar Beth miała wszystko: urodę, pieniądze, popularność, najwspanialszego chłopaka i... nienawiść otoczenia, które nie zapomni, jak łamała serca, niszczyła przyjaźnie i krzyżowała szyki. Fortuna bywa jednak kapryśna. Teraz Sugar Beth wraca do rodzinnego miasteczka, zdesperowana, bez pieniędzy. A tam już czekają owładnięte żądzą zemsty jej dawne ofiary. Ale ma jeszcze jedną szansę. Musi tylko udowodnić, jaka jest słodka...

wiech | 2015-10-04
Przeczytana: 04 października 2015

Ani tytuł, ani okładka nie zachęcały mnie do przeczytania tej książki.
A okazało się, że jest świetna.
Pełna humoru, z całą masą błyskotliwych, sarkastycznych dialogów.
To co najbardziej lubię.
Niektóre naprawdę zwalają z nóg.
Bohaterka - to nie do końca sympatyczna postać.
Z przewrotną logiką i ciętym językiem. Kapryśna.
Niszczyła przyjaźnie i krzywdziła wszystkich wokół siebie.
Jednak czytając, coraz bardziej rozumiałam motywy jej postępowania.
Odpowiada mi bardzo styl tej autorki.
Można się uśmiać, ale i wzruszyć.
Rewelacyjna książka – Polecam !

Kasiag | 2014-07-12

Jedna z moich ulubionych książek tej autorki.
Susan Elizabeth Phillips nie boi się wykraczać poza standardowe szablony romansowe i co najważniejsze wychodzi jej to rewelacyjnie. Nigdy bym nie pomyślała, że bohaterką romansu można uczynić kogoś niesympatycznego (ale tylko z pozoru ;)) i powszechnie nielubianego, ale myliłam się i to bardzo.
"Czyż ona nie jest słodka?" to jeden z lepszych romansów jakie czytałam - głównie dzięki tym odcieniom szarości - nikt nie jest idealny, a związek głównej pary to nie sielanka (jak oni się cudnie kłócą ;)).
Pięknie sobie Phillips poradziła z tym tematem, który przyznam, wydawał mi się na początku lekko kontrowersyjny.
Ale właśnie to, że Sugar jest postacią kontrowersyjną jest największym atutem tej książki.
Jak ktoś nie czytał - to polecam gorąco :)

Ziraelka | 2012-12-18

Susan Elizabeth Phillips to prawdziwa mistrzyni współczesnych romansów obyczajowych!
Sugar Beth i Colin Byrne to świetnie wykreowana para bohaterów. Ich historia nie jest łatwa, ona parę lat wcześniej nieźle namieszała w jego życiorysie, on nareszcie dostaje szansę na zrealizowanie wymyślnego planu zemsty. Dialogi są powalające! Czytałam książkę wielokrotnie, za każdym razem z przyjemnością i uśmiechem na ustach.
Bardzo polecam!

Natalia | 2013-07-17
Przeczytana: 16 lipca 2013

Uwielbiam takie książki... Jeżeli ktoś lubi literaturę "dla kobiet" to polecam. Nie będę streszczać książki bo to bez sensu, każdy kogo zainteresuje ta pozycja sam to zrobi. Ja pozostanę przy opisaniu własnych wrażeń na temat tej książki. Nie mogłam się oderwać od jej czytania, była taka lekka i przyjemna, napawająca optymizmem. Wbrew temu jak nakazywał rozum, moje serce dobrze życzyło S.B. Autorka świetnie przedstawiła postacie i charakter tamtego miejsca, czułam jakbym sama tam była i to zakończenie... Do końca intrygowała i doprowadzała mnie do "motyli w brzuchu". POLECAM

pijana_z_niemocy | 2015-05-28
Przeczytana: 28 maja 2015

Świetna obyczajowa komedia. Pani Phillips ma talent do wymyslania bardzo zabawnych dialogów. Lektura dla relaksu. Polecam.

emerytka19 | 2014-10-26
Przeczytana: 26 października 2014

Książka rewelacyjna, nie ma co się zastanawiać po prostu trzeba ją przeczytać!!!

EwelinaM | 2014-01-19
Przeczytana: 19 stycznia 2014

Bardzo bobra książka, którą warto przeczytać. Autorka stworzyła genialne postacie, osobowość głównej bohaterki jest magnetyczna, zadziorna i niesamowita jak cała historia.

Zaczytana | 2013-05-27
Przeczytana: 27 maja 2013

Na początku trochę mnie nużyła,ale później akcja ciekawie się rozwinęła.
Niegdyś okrutna, dziś odważna i doświadczona przez życie kobieta,z podniesionym czołem,ale i skruchą staje oko w oko z każdym komu kiedyś wyrządziła krzywdę.Nie była aniołem... więc wielu pała żądzą zemsty.
Ciekawa historia z wątkiem miłosnym,zabawne dialogi,przemyślana kreacja głównych bohaterów to atuty tej książki.

Agnieszka75 | 2014-10-28

Posiadam wszystkie książki tej autorki, jestem jej wielbicielką, uważam że pisze po prostu świetnie. Sama chciałabym pisać równie dobrze i z takim humorem! Polecam gorąco!

magda25-m1 | 2013-09-13

Dzieło to to nie jest, uprzedzam lojalnie. Romansidło jak nic, ale... Ale dawno się już tak nie naśmiałam. Niektóre dialogi to jakieś mistrzostwo świata. A główna bohaterka? Chcę być taka! Momentami rechotałam w głos. Polecam z czystym sumieniem.