Prezydenci Polski

83-7059-000-4
prezydenci, Polski
historia
kasiaman55

Znajdziemy tu informacje o prezydetach Polski. Niniejsza praca przedstawia dzieje urzędu prezydenckiego, a ściślej mówiąc, dzieje prezydentów w Polsce, poczynając od Naczelnika Państwa - Józefa Piłsudzkiego, poprzez prezydentów Polski Niepodległej, a następnie okres prezydentury na emigracji zapoczątkowanej przez Władysława Raczkiewicza. Prezydentury, która w pewnym momencie stanowiła jeden z bardzo istotnych atrybutów naszej suwerenności, naszej woli walki o wybicie się na niepodległość.

Michał_K-ski | 2015-05-08
Assatur | 2015-01-16