Przyjazny kapitalizm : jak pomagać ludziom, by pomogli sobie

Tłumaczenie: Józef Marzęcki
Wydawnictwo: Medium
Compassionate Capitalism

Przyjazny kapitalizm omawia kluczowe zasady tej filozofii.Autor daje odpowiedzi na wiele pytań,które stawiają sobie miliony ludzi na całym świecie:dlaczego nie wiedzie mi się w życiu?co zrobić,by odmienić swój los?jak zapewnić sobie i swoim bliskim godziwe warunki życia?jak żyć w harmonii z otoczeniem?...Pokazuje na przykładzie dziejów konkretnych osób,jak ludzka energia,ambicja i duch przedsiębiorczości w połączeniu z właściwą postawą moralną mogą odmienić los jednostek i przyczynić się do zbudowania lepszego świata.Jest to książka, z której można i trzeba czerpać inspiracje w każdego rodzaju działalności-zarówno prowadząc własną firmę czy kierując zespołami ludzkimi,jak i pracując przy taśmie produkcyjnej.

ZENON BINIEK | 2016-06-22
Przeczytana: 1994 rok