Arena

83-7245-267-9
romans
Wanda

Inne wydania

Daisy Deveraux, bogata, rozpieszczona córka amerykańskiego dyplomaty, zostaje zmuszona przez ojca do małżeństwa z menedżerem objazdowego cyrku. Trafia w obcy, dziwny świat, który wydaje jej się niezrozumiałym, a nawet wrogim. Stopniowo jednak Daisy odkrywa jego egzotyczny urok i poznaje głębię prawdziwego uczucia...

Kalissa | 2015-02-07

Jeden z wielu romansów, od których nie wymaga się nic poza:
- miłą i wartką fabułą,
- przygodą miłosną dwójki całkowicie różnych ( nawet wrogich:) sobie ludzi,
- obowiązkowym happy endem.

To wszystko jest - zatem nie mam zastrzeżeń, do tej historii romantycznej.

Dodatkowo na plus - całkiem sprytnie ukazano życie grupy cyrkowców i zachwycił mnie tajemniczy tygrys w jednej z głównych ról:).

Aniutka90 | 2012-09-13
Przeczytana: 13 września 2012

Na ten tytuł natknęłam się na pewnym gryzoniu w folderze polecane. Opis mnie zaintrygował, ale nie czułam dużej potrzeby przeczytania tej pozycji zwłaszcza po zerknięciu na oceny na tej stronie. Jednak ciekawość zwyciężyła i zabrałam się do czytania.
Gdy własny ojciec ubija targu z obcym mężczyzną by ją poślubił - Daisy jest zrozpaczona. Biorą szybki ślub, który ma trwać pół roku bo inaczej nie dostanie ani grosza z funduszu powierniczego ojca, i wyrusza z przystojnym i irytującym "ukochanym" do Charlston. Nie wie, że jest on menadżerem cyrku i że będzie musiała się zmierzyć z wieloma rzeczami. Nasza główna bohaterka to urokliwa młoda dama, z wyższych sfer, do dobrobytu została przyzwyczajona od małego, spełniała każdą swoją zachciankę, miała wszystko pod dostatkiem. Tu w cyrku jej życie się zmieni, będzie mieszkała w kamperze, wąchała smrody zwierząt, sprzątała i wchodziła w g... Tu powinna nauczyć się prawdziwego życia, tak twierdził jej ojciec, jednak ona nie jest tego taka...

Ziraelka | 2013-03-17

Rewelacyjny romans współczesny!
Mamy tu wszystko, co najlepsze w książkach SEP: świetnie wykreowani bohaterowi z tajemniczą, trudną przeszłością, mistrzowskie dialogi, trochę egzotyki (tu w postaci środowiska cyrkowców), szczypta erotyki i oczywiście wzruszające zakończenie.
Słowne potyczki Daisy i Aleksandra sprawiają, że do książki wraca się wielokrotnie i zawsze z ogromną przyjemnością.

IwonaGa | 2015-01-23
Na półkach: 2015, Przeczytane
Przeczytana: 21 stycznia 2015

Bardzo przyjemna historia miłosna. Postacie silne, nieprzeciętne,o gwałtownych charakterach i mocnych zasadach. Sceny tzw łóżkowe konkretne, nie jakieś owijanie. No i rzeczywiście sceneria cyrku bardzo orginalna. Po prostu sympatyczna lektura.

sola255 | 2014-12-30
Na półkach: Romanse, Przeczytane

Bardzo dobry romans. Wiadomo ,jak to w romansach coś musi iśc nie tak,zeby potem fajnie było z happy endem (choć nie zawsze).Konstrukcja prosta : bogata dziewczyna postawiona przez zidiociałego ojca przed zupełnie innym życiem niż wiodła do tej pory. Natomiast sceneria romansu nietypowa . Arena cyrkowa , aktorzy cyrkowi i zwierzeta ( w tym milusi słonik i fascynujacy tygrys).
I główny bohater arogancki cynik , znawca sztuki , który nie musi pracowac w cyrku ale lubi to .Ciekawostka potomek słynnych rosyjskich Romanowów, którego tatus bohaterki usiłuje wkręcic w małzenstwo ale tylko żeby spłodzic znowu potomka Romanowow -fuj.Tatus idiota nie przewidzial tylko jednej rzeczy ze mlodzi sie zakochaja tyle ,ze nie w jednym momencie. Bohater jak na prawdziwego twardziela przystało zdał sobie sprawe ze sie zakochal jak juz dzieczyna mu czmychnęła zniechecona jego głupota i arogancja.
Przyznaje , ze w pewnym momencie miałam ochote wejsc do ksiazki trzasnac go w gebe i ryknac : ogarnij sie...

Ania C | 2013-05-02
Przeczytana: 01 maja 2013

Po ksiazke siegnelam po przczytaniu pozytywnych recenzji. Podobala mi sie, aczkolwiek troche sie zawiodlam. Czytalam wczesniej inne ksiazki autorki i wydaje mi sie, ze mimo ze byly gorzej oceniane byly po prostu ciekawsze, ale to tylko moje zdanie. Pomysl jak najbardziej intrygujacy, podobala mi sie kreacja glownego bohatera Alexandra, mozna powiedziec, ze uwiodl mnie swoim surowym, szorstkim obyciem. Osadzenie akcji w cyrku wedrownym tez bylo swieze, poczatek bardzo mnie zaciekawil.... ale potem cos sie posypalo. Denerowala mnie glowna bohaterka... Nie pamietam juz jej imienia.

tatiasza | 2015-02-13

Romans,dość fajny, szybko się czyta. I bawi i zasmuca. Polecam:)

Paulina | 2013-12-21
Przeczytana: luty 2013

Na pewnym portalu od dawna miałam proponowaną tą książkę jako polecankę. Dodatkowo dobre opinie prosiły żeby przeczytać... Wzbraniałam się długo rękami i nogami - odstraszała mnie wizja cyrku i biednych zwierząt i nic nie potrafiło przekonać.
Z wielką niechęcią się zmagałam... i z wielkim sceptyzmem zaczęłam czytać.
No cóż. Książka mnie oczarowała.
Znalazłam w niej wszystko to, czego poszukuję w dobrym romansie, żeby się oderwać na chwilę od rzeczywistości ;)

Ninax | 2012-05-04

Przeczytałam tę książkę z pięć jak nie więcej razy. Lekka, zabawna, do której trzeba podejść z pewnym dystansem - o czym zresztą uprzedza sama autorka na wstępie, albowiem pojawiają się pewne dość kiczowate momenty, które jednak mają swój bajkowy urok. To typ książki, która pozwala się wczuć w emocje i sytuacje, w jakich stawiani są bohaterowie - wybuchy śmiechu jak i żałosne pociąganie nosem gwarantowane ;)

blackwidow_33 | 2015-10-28
Przeczytana: 28 października 2015

Widać ludzi, którzy przez całe swoje życie doskonale wiedzą jacy są, ale dopiero połączenie ich obojga ujawnia prawdziwe oblicza. Ciekawa sceneria i nietypowi bohaterzy dodatkowo zaostrzają chęć czytania. Kartki szybko upływają w przyjemnej atmosferze cyrkowego zgiełku.