Dalekie podróże

Wydawnictwo: Limbus
Far Journeys
83-85475-33-8
popularnonaukowa

Pierwsza część książki to w większości relacje z eksperymentów polegających na tym, że pozwalają osobie eksperymentującej wyjść z fizycznego ciała i odbyć podróż w "drugim ciele". W czasie takiej podróży możliwy jest kontakt z istotami z innych systemów rzeczywistości, z innych światów. W drugiej części Czytelnik wraz z autorem odbywa pełną emocji podróż w inne rejony wszechświata, poznaje istotę z odległej planety KT-95, a także dowiaduje się jak będzie wyglądała Ziemia i jej mieszkańcy w 3000 roku. Będzie to zatem podróż w przestrzeni i w czasie.

źródło: http://www.dobreksiazki.pl/b1111-dalekie-podroze.htm

Aleksandrus | 2012-06-24

Trylogia Monroe'a to swoista biblia jego przezyc duchowo astralnych. Jego koncepcja, odkryta prawda i techniki pozowlily rowniez i mnie na wyjscia poza cialo fizyczne, na swiadome sny oraz na kontakt do wnętrza. Jezeli jesteś sceptykiem, smiejesz sie z tego typu spraw i uwazasz, ze swiat materialny to jedyne co jest i w czym warto sie poswiecac to zyj dalej i nie siegaj po tego rodzaju lektury. Jezeli zadajesz pytania i szukasz sensu w tym swiecie to pozycja obowiązkowa, ktora otworzy twoje serce i wskaze drogę. Polecam cala trylogię.

Stachv | 2015-11-19
Na półkach: 2015, Przeczytane

Pierwsza połowa trochę nudnawa, autor się rozpisuje o swoich badaniach na temat oobe. Druga połowa to jazda bez trzymanki. Nie dla każdego, szczególnie dla ludzi którzy, lubią się trzymać swojego zawężonego pola widzenia. Ta książka była dla mnie niczym czerwona pigułka podarowana przez Morfeusza.

anettaja | 2014-05-27
Na półkach: Medytacja, Przeczytane

Potraktowałam to jak powieść fantasy- całkowicie niechcący. Choć wiem że OB i świadome śnienie istnienie to ta książka była dla mnie jak powieść.

greqor | 2016-07-28
HaryAngel | 2016-04-28