Singielka nie znaczy samotna: życie pełne szczęścia, spełnienia i niezależności

Tłumaczenie: Marta Koch-Szołtysek
Wydawnictwo: Helion
The Art of Being Satisfied, Fulfilled, and Independent
978-83-246-1997-9
kobieta, samotność, psychologia
poradniki
jaga700

Bycie singlem to umiejętność dokonania świadomego wyboru życia w pojedynkę - mimo że często uwarunkowane jest to czynnikami zewnętrznymi. Dzięki wolności, którą daje Ci brak zobowiązań, możesz skupić się na budowaniu swojej kariery zawodowej, oddać kosztownemu hobby czy bez oporów korzystać ze zdobyczy rewolucji seksualnej. Na sprawy damsko-męskie możesz wówczas patrzeć z lekkim dystansem, a desperacja nie poprowadzi Cię do ołtarza! Jesteś sobie sterem, żeglarzem, okrętem i pod banderą WOLNOŚCI wypływasz na szerokie wody życia. I bez względu na to, czy singlem jesteś, czy tylko bywasz - kiedy pozbędziesz się otumaniającej obsesji zaobrączkowania, dojrzysz, że wcale nie jesteś sama. Bo, jak mawiał Cyceron, nigdy nie jest się mniej samotnym, niż gdy się jest samotnym.

susanjones | 2015-03-05
Przeczytana: 04 marca 2015

Zastanawiam się, skąd tak niskie noty. Poradnik jak poradnik. Ciekawe pomysły na samotne dni. I bycie singlem naprawdę nie jest takie straszne!

greengables | 2016-07-12
Przeczytana: 12 lipca 2016