Noc grzechu

978-83-241-3030-6
romans
Wanda

Inne wydania

Londyn, środek nocy. Ciszę zakłóca echo pościgu. Becky na chwilę zmyliła prześladowców, lecz czuje, że siły ją opuszczają. Musi znaleźć bezpieczną kryjówkę. Przystojny nieznajomy proponuje jej schronienie w swojej rezydencji. Dziewczyna nie waha się długo, choć wie, że mężczyzna bierze ją za kurtyzanę. Nie może mu jednak zdradzić, kim naprawdę jest ani kto i dlaczego ją ściga...

Mrs_Pe | 2014-07-25

Och no żeby wszystko tak ładnie się w życiu układało, jak w tej książce to byłoby wspaniale!
By nie przesadzać z ironią dodam, że książka jest całkiem sympatyczna, idealna na zabicie czasu.
Są dwie rzeczy, które niezwykle mnie drażniły.
Po pierwsze... Jaki facet, kurde blaszka, dla obcej dziewuchy zabija ludzi i poświęca tak wiele? Nie wiem, może kiedyś faktycznie tak robiono, gdy już kogoś rozdziewiczono. Natomiast drugą rzeczą jest ta słodycz! Pełno lukru, aż się robi mdło. Zakochani myślą o sobie w każdej sekundzie życia, zwłaszcza gdy ich związek dopiero się rozpoczął i zapowiada się, że będzie kwitł, ale powiedzmy sobie szczerze do cholery! Wątpię, że ktokolwiek w sytuacji zagrażającej życiu myśli o kimś innym. Chodzi mi tu wyłącznie o super odważną Becky, która stawiając czoła Kozakom i Kurkowowi, zamiast kombinować, komu najrozsądniej będzie posłać kulkę w głowę myśli o swym ukochanym. A najbardziej rozwaliła mnie sytuacja, gdy podczas ucieczki przed kuzynem zdołała...

Amoretta | 2014-06-08
Przeczytana: 08 czerwca 2014

Zaczęłam czytać i już na początku spotkałam starych znajomych z innych powieści tej autorki. Tym razem prym wiedzie najmłodszy z sławnych braci Knight - Alec. Jest on największym utrapieniem salonów londyńskich, bawidamkiem, a nawet pada na niego oszczerstwo, że robi za męską dziwkę. On tymczasem szuka swego miejsca w życiu przetrwaniając pieniądze i bawiąc się na całego. Niektórzy myślą, że jest płytki, a on temu nie przeczy. I w końcu spotyka dziewczynę, którą ściga cały zastęp kozaków, której grozi śmiertelne niebezpieczeństwo, która potrzebuje pomocy. Alec nie ugnie się przed niczym, aby uchronić swoją wybrankę. Szybka akcja, wielka miłość, przewidywalny koniec. Trzeba przeczytać dla samych braci Knight, choć poprzednie z nimi spotkania uznaję za bardziej udane.

Eiren | 2014-09-25
Przeczytana: sierpień 2014

Żal, ból, rozpacz i poniżenie - pierwsze słowa, które przychodzą mi na myśl, gdy widzę styl tej książki.
A raczej jego brak.
Jak dla mnie - nie tykać nawet kijem.
Poważnie.
Tu nawet śmiać się nie wypada. A i łez szkoda.
Pochylmy głowy, idźmy dalej, nie polecam.

Klaudia95 | 2015-04-07
Na półkach: Ksiazki, Przeczytane, Posiadam
Przeczytana: 17 czerwca 2014

Nie mogłam przejść obojętnie wobec tej książki.
Becky ucieka przed prześladowcami. W ten sposób spotyka Aleca - przystojnego i czarującego kawalera londyńskiej socjety. Alec proponuje Becky schronienie, a ta przyjmuje jego propozycję.
Wkrótce czarujący kawaler poznaje historię Becky i stara się jej pomóc odzyskać jej dom. Nie jest to takie proste skoro prześladowcy obserwują każdy ich ruch...
Mężczyzna, który nigdy nie doświadczył bezinteresownej miłości i kobieta, która chce mu podarować tę miłość.
Mogę polecić tę książkę, bo jest równie ciekawa jak każda z serii Knightów.

Karolina | 2014-10-20
Przeczytana: 18 października 2014

Dobra książka na popołudnie z kawą. Ciepła, trochę przesłodzona, trochę zwariowana, ale czyż nie takie są współczesne romanse historyczne? ;)
Nie ma być realizmu, ma być wszędobylska miłość :)

asiulka_873 | 2014-04-01
Na półkach: 2014 :), Przeczytane

Nie ma to jak dobra książka z dreszykiem emocji, humorem i piękna miłością.:):)

Ania Mróz | 2015-06-30
Przeczytana: czerwiec 2015

Świetna Polecam. Z uśmiechem na ustach :)

Gosia9101 | 2014-04-04
Na półkach: Przeczytane, Gaelen Foley
Przeczytana: 03 kwietnia 2014

Przyjemnie się czyta. Autorka oczarowała mnie lordem Aleciem:) Jest on bardzo interesującą i barwną postacią.

lusi333 | 2013-02-07

super książka dla lubiących romanse historyczne Cała seria autorki mnie wchłonęła polecam

Magdalena | 2014-04-01
Przeczytana: 01 kwietnia 2014

A dla mnie była raczej średnia. Początek zapowiadał się całkiem ciekawie, ale później tak jakoś się to rozmyło i nie mogłam się doczekać końca. Czasami się nudziłam i nie mogłam przebrnąć przez kartki. Średnia książka.