Miłosne podchody

Wydawnictwo: Pol-Nordica
Romancing Mr Bridgerton
romans
Wanda

Od jedenastu lat Londyn zaczytuje się dowcipnymi "Kronikami Towarzyskimi Lady Whistledown". Chłoszcząc ostrymi słowami, anonimowa autorka nie pomija nikogo z "towarzystwa", nawet takiej szarej myszki, jak Penelope Featherington. Cięte pióro skrupulatnie odnotowało jej fatalny debiut, i kolejne nieudane sezony. Tymczasem Penelope od lat skrywa w sercu niespełnioną miłość do Colina Bridgertona....

Tymczasem Penelope od lat skrywa w sercu niespełnioną miłość do Colina Bridgertona. Czy uda jej się zwrócić uwagę mężczyzny, który zawsze traktował ją równie uprzejmie, co obojętnie?
Jak się zachowa Colin, gdy brzydkie kaczątko przemieni się w zapierającego dech w piersi łabędzia?

LePapillon | 2014-12-07
Na półkach: Przeczytane, Romansidło
Przeczytana: 07 grudnia 2014

Kolejna książka z cyklu o wspaniałej rodzinie, która wpadła mi do rąk. Może i nie zagości na półce tych ulubionych, ale nie skłamię jeśli napiszę, że miło spędziłam wieczór wczytując się w miłosną przygodę bohaterów. :) I co nie może umknąć uwadze - wyszła na jaw tożsamość tajemniczej Lady Whistledown, stąd i moja ciekawość została w końcu zaspokojona. Polecam!

Karolina | 2014-06-24

i tak od pierwszej części domyślałam się kim jest tajemnicza Lady Whisteldown, najciekawsza część z dotychczasowej sagi rodzinnej, takie miłe czytadło na jeden wieczór

Arlenn | 2013-08-09
Przeczytana: 09 sierpnia 2013

Fantastyczna historia, podobnie jak pozostałe trzy części.

Czytałam wiele powieści, w których brzydkie kaczątko stawało się po latach niesamowicie pięknym łabądkiem. Z początku właśnie tego się spodziewałam. Podobnego schematu. Jednak autorka pozytywnie mnie zaskoczyła.
Ta historia jest o dziewczynie, która nie zmienia się nagle w bajeczną piękność. Penelope pozostaje sobą, czyli nieśmiałą, zakompleksioną dziewczyną (głęboko w sercu upartą, inteligentną i uroczą), przez co inni nie potrafią dostrzec w niej kogoś cenniejszego, bardziej wartościowego, taką, jaką faktycznie jest.
Jednak ma w swoim otoczeniu osoby, które znają ją naprawdę i potrafią docenić; choćby młodszą siostrę, prawdziwą przyjaciółkę, czy jej rodzinę. Szkoda tylko, że własna matka nie potrafi tego dostrzec.
Podziwiałam Penelope za jej inteligencję i spryt, a także za wytrwałość w pielęgnowaniu uczuć i nadzieję, którą zawsze nosiła w sercu. W pewnym sensie ta nadzieja zaraża, bo w człowieku rodzi się taka myśl,...

Madelaine | 2015-06-19
Przeczytana: 19 czerwca 2015

Każda opowieść Julii Quinn z serii Bridgertonowie ma inną historię i to mi się najbardziej podoba. Każda jest niepowtarzalna i nie ma pisania na siłę. Kolejny raz się nie zawiodłam.
Polecam serdecznie

CherryBlossomGirl | 2014-05-04
Przeczytana: 04 maja 2014

Ta chyba podobała mi się bardziej niż inne. Wszystkie książki pani Quinn mają w sobie coś zabawnego, jakąś ciekawą historię i oczywiście wspaniałych bohaterów. Czymże byłby romans bez idealnego mężczyzny. Ale nie są takie..tandetne. Naprawdę przyjemnie się czyta i jeśli ktoś ma ochotę na chwilę relaksu, polecam zdecydowanie. ;)

Monika | 2012-03-18

Zdecydowanie najlepsza jej książka. Bardzo podobał mi się Colin, nie był typowym bohaterem z romansów. Polecam.

Ewelina | 2015-04-20

Chciałabym kupić tę książkę. Gdyby ktoś mógł ją odsprzedać w rozsądnej cenie (jak i oświadczyny tej autorki) to byłabym chętna.

Daenor | 2013-02-06
Przeczytana: 03 lutego 2013

Poza tym, że jest to świetne romansidło, nie można zapominać o intrygującej zagadce: Kim jest pani Whistledown? Polecam.

Secret_Violence | 2015-09-28
Przeczytana: 28 września 2015

W końcu dowiadujemy się kim jest tajemnicza Lady Whistledown. Aż mam ochotę wszystko przeczytać od początku, teraz znając sekret. Książka chyba najciekawsza z całej serii, a koniec to po prostu perełka.

AGNES | 2012-03-07
Przeczytana: 01 marca 2012

w kategorii romansów, książki Julii Quinn są całkiem niezłe, czyta się je szybko i można się przy tym pośmiać