Przerwany taniec

Książka jest przypisana do serii/cyklu "Aby się modlić". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: M
Dancer Off Her Feet
83-85541-28-4
taniec, balet, dystonia
karolinka

Przez trzy lata życie tancerki baletowej było zagrożone rozwijającą się chorobą. Przykuta do łóżka przebywała na oddziale intensywnej terapii. Na skutek modlitwy doznała całkowitego uzdrowienia, nie tylko cielesnego, ale także duchowego.

kamyk576 | 2014-02-22

'' To wzruszająca historia Julie Sheldon, tancerki baletowej, która na skutek dystonii zostaje nagle przykuta do szpitalnego łóżka na oddziale intensywnej terapii. Bohaterka w ciągu trzech lat cierpienia, przechodzi przez wszystkie stadia choroby. Kiedy jej stan nie daje już żadnej nadziei, dokonuje się cud uzdrowienia - Moc bowiem w slabości doskonali, jak mówi Św. Paweł ( 2 Kor 12,9). Dzięki sile modlitwy Julie doznaje całkowitego uzdrowienia ciała i ducha''

Proście, a będzie wam dane- to motto przewodnie książki. Przypadek Julie jest niepodważalnym świadectwem Bożej mocy, inspiracją i nadzieją dla chorych i ich rodzin, dowodem , że trzeba wierzyc do końca, bo wiara czyni cuda. ''

Polecam... :)

koczowniczka | 2014-04-08
Przeczytana: grudzień 2013

W książce pt. "Przerwany taniec" Julie Sheldon opisała swoje kilkuletnie cierpienia związane z chorobą neurologiczną o nazwie dystonia. Lekarze twierdzili, że nie odzyska sprawności, ona jednak całkowicie wyzdrowiała. Wierzy, że wyzdrowienie nastąpiło dzięki modlitwom i pomocy z zaświatów. Chciałaby podzielić się z czytelnikami swoją radością oraz dodać otuchy innym chorym.

Julie już od dziecka ciągle doświadczała bólu fizycznego. Podczas lat spędzonych w szkole baletowej codziennie bolały ją mięśnie i palce. Miała kilka niebezpiecznych kontuzji. Jeden lekarz nie rozpoznał urazu kręgosłupa, inny zrobił jej zastrzyk w tak nieprawidłowy sposób, że cierpiała przez wiele miesięcy. Potem kochający mąż nalegał na to, by rodziła bez żadnego znieczulenia. A zanim dzieci podrosły, zaatakowała ją koszmarna choroba neurologiczna. Kobieta straciła możliwość poruszania się, jej ciałem szarpały potworne bóle.

Autorka opisuje swoje zmagania z chorobą, dzieli się też obserwacjami na temat...

Anastasiia Vykhodtseva | 2015-06-22
Na półkach: 2015, Przeczytane, Ulubione, Posiadam
Przeczytana: czerwiec 2015

Niesamowicie wzruszajaca ksiazka..... Plakalam kiedy czytalam... A po zakonczeniu, - usmiech na mojej twarzy jescze dlugo przebywal.... :)
I potega do Zycia przywroczila do mnie podwojnie!! Bardzo polecam ;)

Ania7 | 2012-09-06
Przeczytana: 06 września 2012

Warto, warto, warto. Czytając tą niezwykłą biografię Julii Sheldon uświadomiłam sobie, że jako zdrowe osoby możemy robić wiele rzeczy, które dla niektórych ludzi stanowią obiekt marzeń. Wyprostować się, na przykład. Przeczytaj, a dowiesz się, co jeszcze należy doceniać w życiu, bo może zostać nam to odebrane na zawsze...

Agnieszka | 2013-01-21
Na półkach: Z 2012, Proza, Przeczytane, Religia
Przeczytana: 10 grudnia 2012

"Nic nie może oddzielić mnie od miłości Bożej,
żaden ból, cierpienie, niesprawność, a nawet śmierć"

Interesująca historia życia tancerki. Godna podziwu niezłomna wiara oraz wsparcie otoczenia. Dobrze się ją czyta.

madziaohio | 2012-03-18
Na półkach: Teraz czytam

Chcę wykorzystać tę ksiązke do mojej prezentacji maturalnej, czy ktoś kto już ją przeczytał chciałby podzielić sie ze mną uwagami , napewno będą dla mnie pomocne

Blue-eyed-soul | 2015-08-09
Przeczytana: 15 sierpnia 2015