Alchemia kariery

Książka jest przypisana do serii/cyklu "Biblioteka kariery". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Momentum Book
83-922134-0-8
poradniki
Simcha

Kierowanie własną drogą życiową to proces twórczy. Fazy otwartości, eksperymentowania, zdania na intuicję, przeplatają się z okresami wytężonej pracy wymagającej pokory, determinacji i dyscypliny. Kierowanie własną drogą życiową wymaga wiary. Wiary w siebie i zaufania ludziom, dzięki którym zrobimy kariery, będziemy szczęśliwi.

pauli | 2013-02-05
Przeczytana: 04 lutego 2013

Nic odkrywczego. Na 185 stron wartościowych jest jakieś 30, czyli można było dużo wyciąć, pominąć, skrócic i zrobić z tego jakąś ulotkę. I rozdawać ją na uniwersytetach na jakichś dniach kariery.
Chociaż może to moja wina, bo raczej nie jestem podatna na żadnego rodzaju poradniki i poradniczki.

dziad_borowy | 2013-01-24

Czytałam drugie wydanie, przyjemna lektura pisana w nienarzucający się sposób. Daje fajnego kopa pozytywnego nastawienia do pracy

Olka | 2015-10-23

Inspirując :)