Sprawy serca

Wydawnictwo: Świat Książki
Matters of the heart
978-83-247-1857-3
Poetyka

Wybitna fotografka Hope Dunne jest u szczytu sławy. Prowadzi spokojne życie w pięknym apartamencie w SoHo. Nie szuka przygód ani związków z mężczyznami. Świat, który ogląda przez obiektyw swojego aparatu, jest pełen harmonii i spokoju. W jej życiu jednak nieoczekiwanie pojawia się Finn O�Neill, sławny pisarz i ciepły, pełen chłopięcego wdzięku człowiek, który zdobywa jej serce. Wkrótce okazuje się, że obsesyjnie zakochana Hope wpadła w sidła psychopaty.

betina360 | 2013-12-05
Na półkach: Przeczytane, 2013, Steel
Przeczytana: 05 grudnia 2013

Zycie z socjopata to najgorsze co moze byc.Facet ktory udaje milosc a tak naprawde zada od kobiety pieniadze gdyz wie ze ona ma ich duzo jest najgorszym draniem z tupetem i taki wlasnie trafia sie glownej bohaterce.Na szczescie jest ona na tyle rozsadna ze nie daje mu tych pieniedzy i wycofuje sie z tego chorego zwiazku.Po raz kolejny utwierdzam sie ze lubie ksiazki Steel i chce przeczytac wszystkie jej powiesci.

asiczek | 2012-12-08
Przeczytana: 08 grudnia 2012

Opinia zaznaczona jako spoiler. Pokaż ją.

Jedna z lepszych książek Danielle Steel. Niestety zbyt szybko autorka poddała się z zakończeniem tej powieści. Dość mało realnie każe nam wierzyć, że Finn tak po prostu zniknął z życia Hope, a ona żyła z Robertem długo i szczęśliwie. Książka skończyła się w momencie, w którym tak naprawdę powinna się zacząć ... Ale być może to nie byłby wtedy romans Danielle Steel , a jakiś całkiem dobry thriller. :)

camille | 2014-07-15
Przeczytana: 18 czerwca 2014

Książka bardzo mnie pochłonęła, od momentu kiedy zaczęłam ją czytać trudno było mi się od niej oderwać. Należy do moich ulubionych z serii książek Danielle Steel.

Monika | 2013-06-17

Powieść 77