Zorro

Tłumaczenie: Jan Jackowicz
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Zaczarowane strony". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Siedmioróg
The Mark of Zorro
83-7162-227-9
Zorro, szpada, Meksyk, Z
przygodowa
amen

Inne wydania

Nemmiriel | 2013-08-23

Kocham tę książkę. Jest stosunkowo krótka, lecz mimo to czyta się ją łatwo i przyjemnie. Zamaskowany jeździec, pomagający słabym i uciśnionym... taki hiszpański Robin Hood. Zabawna, barwnie opisująca podniosłe czyny naszego dzielnego awanturnika. I do tego zakazana, a jednocześnie czysta miłość, przedstawiona w romantyczny, niezwykły sposób. Polecam :)

Eliza | 2012-11-10

No po prostu bajka... tak mnie wciągnęła i tak zgłupiałam że nie wiedziałam (pomimo oglądania serialu) czy ten kto jest zorro nim jest... bajka po prostu i romans :D flirty itp :D

Phea | 2014-02-28

Kocham Zorra chyba od zawsze. Przede wszystkim tego disneyowskiego. Dlatego odkrycie książki, na podstawie której powstał mój ukochany serial dzieciństwa było dla mnie sporym szokiem. Kicz do sześcianu w stylu brazylijskich telenowel, tyle że krótsze i ma mniej wątków. Ale w końcu to powieść groszowa.

Sally_B | 2017-05-07
Przeczytana: 2005 rok