Marketing skierowany do kobiet

Wydawnictwo: CeDeWu
biznes, finanse

Kobiety to najpotężniejsi konsumenci na świecie. Stanowią trochę ponad połowę populacji i kontrolują dużo więcej niż połowę wydatków zarówno w gospodarstwach domowych, jak i w wielkich i małych firmach. Dlaczego kobiety potrzebują innego marketingua Odpowiedź kryje się w zasadzie marketingu nr dwa Rozumieć swojego klienta . Kobiety cechuje zupełnie inny zestaw priorytetów, preferencji i postaw niż mężczyzn. Ich proces podejmowania decyzji o zakupie jest kompletnie różny.

kerkira | 2013-01-06