83-7304-181-8
Adam

Z okładki: Prosto z pipy w kilkuset pubach do tysięcy spragnionych gardeł leją się złociste pilsy, ciemne stouty i pszeniczne weizeny. Różowa golonka skwierczy na ruszcie, ogień buzuje w kominku, rozbawiona młodzież tańczy na stole, uśmiechnięty barman pucuje pokale. Stukają bile, rzutki ze świstem wbijają się w tarczę, a muzycy wytaczają na scenę instrumenty. Zaraz zaczną grać… a wszystko to...

Z okładki:
Różowa golonka skwierczy na ruszcie, ogień buzuje w kominku, rozbawiona młodzież tańczy na stole, uśmiechnięty barman pucuje pokale. Stukają bile, rzutki ze świstem wbijają się w tarczę, a muzycy wytaczają na scenę instrumenty. Zaraz zaczną grać… a wszystko to na kartach tego przewodnika! Zaopatrzeni weń piwni znawcy i debiutanci bez trudu odnajdą drogę do miejsc odpowiadających ich upodobaniom, nawykom albo chwilowemu nastrojowi.
Wszystkim niezdecydowanym i o niesprecyzowanych gustach złotą setkę pubów polecają Robert Makłowicz i Piotr Bikont.

pierwsza_czytanka | 2013-03-17
czarna_87 | 2011-05-23