Siła uczuć

Tłumaczenie: Julita Mirska
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Harlequin Kolekcja". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Harlequin
Force of Felling
978-83-238-5107-3
Romans, Penny Jordan
Ola

Campion Roberts, autorka książek historycznych, zamknęła za sobą przeszłość. Głęboko zraniona i upokorzona, unika mężczyzn. Jej pocieszeniem staje się praca. W świecie swoich fikcyjnych bohaterów odnajduje spokój i harmonię. Do czasu, aż Guy French, jej agent literacki, każe jej wprowadzić zmiany do tekstu nowej książki, by tchnąć życie w papierowych, jego zdaniem, bohaterów. Guy oferuje Campion pomoc. By się skupić na redagowaniu tekstu, wyjeżdżają do Walii. Ich pobyt w domku na odludziu kończy się udaną przeróbką książki, a także porywającym romansem. Niespodziewanie jednak kontakt z Guyem się urywa...

źródło opisu: okładka

źródło okładki: wydawca

Martoonia | 2012-09-13

brak zaskakujących zwrotów akcji, może nie porywa, ale czyta się szybko i przyjemnie

Paulina | 2017-01-17
Przeczytana: 17 stycznia 2017

Książka lekka, przyjemna, bardzo się ją szybko czyta. Polecam wszystkim paniom szukającym czegoś lekkiego na wieczór z lampką wina!

Ola | 2010-09-02
Przeczytana: 02 września 2010