Niema kołyska

The Silent Cradle
83-87498-51-3
sensacja, kryminał, thriller, powieść
Aha K

Thriller medyczny. Doktor Rae Duprey z oddziału położniczego szpitala Berkeley Hills decyduje się na prywatne śledztwo, zaskoczona serią porodów chorych niemowląt w centrum prowadzonym przez jej byłego kochanka, Bo Michaelisa. Nie potrafi bowiem znaleźć logicznego wytłumaczenia faktu, że zwykłe rozwiązania mogły zakończyć się tak tragicznie. Ale i nie wie, że zagraża planom bezwzględnego...

Thriller medyczny.

Doktor Rae Duprey z oddziału położniczego szpitala Berkeley Hills decyduje się na prywatne śledztwo, zaskoczona serią porodów chorych niemowląt w centrum prowadzonym przez jej byłego kochanka, Bo Michaelisa. Nie potrafi bowiem znaleźć logicznego wytłumaczenia faktu, że zwykłe rozwiązania mogły zakończyć się tak tragicznie. Ale i nie wie, że zagraża planom bezwzględnego mordercy, którego w Berkeley Hills wszyscy znają.

[C&T, 2001]

ksiazkoholiczka | 2015-02-13
Na półkach: Przeczytane, Z biblioteki
Przeczytana: grudzień 2014

Ciekawy pomysł na książkę, warto przeczytać.
Jedna z lekarek decyduje się na prywatne śledztwo, zaskoczona serią powikłań przy porodach pacjentek.

Aleksandra | 2012-07-08
Przeczytana: 08 lipca 2012

Pierwsze pół książki czytało się dosyć topornie. Prywatne śledztwo prowadzone przez główną bohaterkę jest prowadzone mozolnie, bez pomysłu. Zakończenie mało zaskakujące, ale całość oceniam pozytywnie.

dorota | 2011-09-20
Przeczytana: 21 września 2011

Thriller medyczny z mnostwem szczegolowych opisow ratowania zycia pacjentek. Nic dziwnego skoro autorka jest lub byla lekarzem,mniej sensacji i emocji. Dosyc meczaca pozycja.

MagicDragon | 2016-08-28
Przeczytana: 29 sierpnia 2016