Rozbij bank.com. Portrety 23 witryn, którym się udało

Wydawnictwo: Prószyński i S-ka, Prószyński i S-ka
83-7255-583-4
biznes, finanse
Marcin Janusz

Jeśli człowiek najlepiej uczy się na przykładach, to ta książka będzie dla Was niewyczerpanym źródłem nauki i inspiracji. Zamiast pisać kolejny poradnik w stylu "Jak zbudować zwalającą z nóg witrynę", znana amerykańska dziennikarka przedstawia portrety 23 firm, którym się udało. Właściciele tych serwisów, jeszcze nie tak dawno zakładający witryny z majątkiem w postaci 30 dolarów, dziś stworzyli przedsięwzięcia warte miliony.

Piotrr | 2014-04-11
Przeczytana: 2000 rok