Jak umiejętnie sprzedawać i zwielokrotniać dochody

Wydawnictwo: StudioEMKA
HOW I MULTIPIED MY INCOME AND HAPPINESS IN SELLING
biznes, finanse
Marcin Janusz

Znajdziesz tu wiele skutecznych wskazówek: jak skutecznie prowadzić pierwszą rozmowę z klientem, jak dobijać targu, jak używać trafnych pytań, które zamienią sceptycznego klienta w prawdziwego entuzjastę, jak trafić do osoby, od której zależy decyzja, jak skłonić klienta, by potroił swe zamówienie, jak prezentować swój towar, by zwiększyć popyt i obroty plus 100 innych niezawodnych tajemnic handlowych i zawodowych sekretów.

mariola | 2016-10-28
djablonska11 | 2016-02-05