Omamy i urojenia

Wydawnictwo: Elsevier Urban & Partner
83-87944-06-8
omam, urojenie
MagdaOliwia

Autorzy mają nadzieję, że książka ta stanie się dla wielu zainteresowanych osób źródłem wiedzy o tak często spotykanych objawach, jakimi są omamy i urojenia. Jest ona adresowana przede wszystkim do lekarzy, w tym specjalizujących się w psychiatrii, ale też do lekarzy innych specjalności i lekarzy podstawowej opieki zdrowotnej, którzy mogą w swojej praktyce spotkać opisane tu objawy. Będzie też niewątpliwie ciekawa dla psychologów. Dobrze by było, żeby zapoznali się z nią prawnicy, a nawet osoby duchowne, które z racji swej działalności mogą spotkać osoby z omawianymi zaburzeniami psychicznymi. Dla studentów zarówno medycyny, jak i psychologii, może być podręcznikiem, ponieważ zawiera też podstawowe wiadomości z zakresu psychiatrii. Wydaje się, że mogą po tę pracę sięgnąć również osoby chore i ich rodziny. Wierzymy, że dzięki tej lekturze czytelnikom będzie łatwiej zrozumieć opisywane problemy.

Natasha Pavlova | 2014-07-25
Na półkach: Przeczytane, Pożyczone, * 2014