Grzeczna dziewczynka idzie do pracy czyli jak przetrwać trudne początki

Wydawnictwo: Onepress
biznes, finanse

zrób genialne pierwsze wrażeniezjednaj sobie współpracownikówSpraw, by szef stale Cię doceniałzabłyśnij i powal wszystkich na kolanaGodna zaufania mapa, która pozwoli Ci przejść przez chaotyczny świat zawodowy w pierwszych latach pracyRachel Simmons,dyrektor Girls Leadership Institute Bezpieczna ścieżka w biurowym labiryncie Właśnie rozpoczęłaś nową pracę, a może dopiero za kilka dni planujesz przekroczyć próg nieznanej firmya Jesteś pewnie podenerwowana, może nawet trochę przerażonaa Nic dziwnego, przecież nie wiesz, czego się spodziewać. zastanawiasz się, jak zostaniesz przyjęta, czy podołasz obowiązkom, czy polubisz swoje stanowisko. Spotkasz mnóstwo obcych ludzi. Spokojnie, przecież Cię nie zjedzą. A jeśli taka Koniec straszenia. Ta książka powstała po to, by dodać Ci otuchy. zawiera dziesiątki cennych uwag i spostrzeżeń wynikających z doświadczeń wielu wspaniałych kobiet sukcesu. Do tego wyjątkowego grona już wkrótce sama będziesz mogła dołączyć. Planujesz zdobywać nowe umiejętności, rozwijać się i robić karierę. A zatem do rzeczy. Autorka da Ci konkretne wskazówki, co należy robić, a czego się wystrzegać. Jeśli to Twoja pierwsza praca, możesz poczuć się naprawdę zdezorientowana. Teraz jednak masz wsparcie, więc musi Ci się udać. Istnieje kilka zasad, których bezwzględnie powinnaś przestrzegać przeczytaj je i zapamiętaj. Prócz kodeksu postępowania oferujemy Ci jednak również sporą dawkę inspiracji i motywacji. Do dzieła, dziewczyno!Co każda dziewczyna wiedzieć powinna:Jak zwracać się o pomoc do przełożonegoaJak reagować w sytuacjach stresowychaJak radzić sobie po popełnieniu błęduaJak negocjować wysokość wynagrodzenia i podwyżkęaJak ułożyć relacje ze współpracownikamiaJak umiejętnie korzystać z autopromocjiaJak odejść z pracy, nie paląc za sobą mostówa Pierwsze koty za płoty. Teraz weź sprawy w swoje ręce.

Blanka9Ewa | 2014-01-03
Przeczytana: 31 grudnia 2013

Niebawem wkraczam w życie zawodowe i kończę studia, dlatego uznałam że książka może mi się przydać. Po jej lekturze jestem zadowolona, sądzę, że spełniła moje oczekiwania. Co zrobić, by ułożyć sobie relacje kolegami z pracy, być odbieraną jako osobą sympatyczną, ale jednocześnie asertywna ?Na te i wiele innych pytań odpowiedź znajdziecie właśnie w tym poradniku. Liczne przykłady z życia nowicjuszek w pracy i przejrzysty język są dużym atutem książki.

Monika | 2012-06-19

super dla tych co rozpoczynają życie zawodowe

Prażma | 2016-06-26
Przeczytana: 30 czerwca 2016