Nowe usługi finansowe

Wydawnictwo: CeDeWu
biznes, finanse

z książki czytelnik dowie się: o istocie prezentowanych usług finansowych i ich cechach charakterystycznych, jakie są zalety i wady prezentowanych usług finansowych, jak wygląda ich oferta na rynku polskim, jakie są perspektywy i bariery rozwoju nowych usług finansowych w Polsce. Publikacja adresowana do inwestorów indywidualnych, pracowników instytucji finansowych (funduszy inwestycyjnych, banków, domów maklerskich), a także wykładowców i studentów uczelni ekonomicznych oraz dla wszystkich innych osób zainteresowanych nowymi usługami finansowymi w Polsce.