Podstawy terapii traumy. Diagnoza i metody terapeutyczne

Tłumaczenie: Paweł Nowak
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Podstawy współczesnej psychoterapii". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Instytut Psychologii Zdrowia
Principles of Trauma Therapy: A Guide to Symptoms, Evaluation, and Treatment
978-83-60747-56-8
mantra

Publikacja ta to przełomowy i praktyczny poradnik na temat leczenia traumy młodzieży i dorosłych. Łączy różne podejścia do wielu rodzajów następstw traumy. Autorzy koncentrują się na empirycznym wsparciu technik terapeutycznych oraz kluczowej roli relacji między terapeutą a pacjentem. Osobny rozdział poświęcili zastosowaniu środków psychoaktywnych w leczeniu pacjentów dotkniętych traumą i ich ograniczeniom.

ZaaQazany | 2016-10-17
Przeczytana: 17 października 2016