Logopedia. Pytania i odpowiedzi - komplet: Tom I i II

Wydawnictwo: Wydawnictwo Uniwersytetu Opolskiego
83-7395-029-X
zdrowie, medycyna
Maja

Tom pierwszy (396 s.) zawiera rozdziały eksponujące interdyscyplinarne podstawy logopedii. Tom drugi (860 s.) analizuje zaburzenia komunikacji językowej u dzieci i osób dorosłych, wzbogacając je o zagadnienia diagnozy i terapii logopedycznej. Wiele miejsca zajmuje w nim również problematyka dysleksji rozwojowej. Książka adresowana jest do studentów logopedii oraz kierunków pedagogicznych,...

Książka adresowana jest do studentów logopedii oraz kierunków pedagogicznych, filologicznych, psychologicznych, artystycznych, medycznych, a także do wszystkich zainteresowanych problematyką zaburzeń komunikacji. Jej podręcznikowy charakter umożliwia zdobycie podstaw wiedzy logopedycznej. By ułatwić samodzielną naukę, zastosowano metodę wizualizacji tekstu, wprowadzając liczne wyróżnienia, dzieląc tekst na niewielkie segmenty, które są zarazem odpowiedziami na podstawowe pytania.

Ania | 2017-02-13
amfibrach | 2015-12-23