Gimnastyka buzi na wesoło: ćwiczenia narządów artykulacyjnych dla dzieci

Wydawnictwo: Bonami
83-85274-81-2
poradniki
Maja

Książka adresowana jest do dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym. Znane ćwiczenia logopedyczne przedstawione są w niej w sposób obrazowy i przystępny dla małych odbiorców. Zawiera 12 opowiadań, których celem jest usprawnianie narządów mowy. Przy każdym tekście zamieszczone są dodatkowe uwagi przeznaczone dla osób prowadzących zabawę. Mogą nimi być nie tylko logopedzi, ale także wychowawcy, rodzice, czy dziadkowie.

Monika | 2013-01-06
Akyrasss | 2011-09-01