Afa-skala. Jak badać mowę dziecka afatycznego?

Okładka książki Afa-skala. Jak badać mowę dziecka afatycznego? Elżbieta Drewniak-Wołosz, Lucyna Mikosza, Anna Paluch
Okładka książki Afa-skala. Jak badać mowę dziecka afatycznego?
Elżbieta Drewniak-WołoszLucyna Mikosza Wydawnictwo: Oficyna Wydawnicza Impuls zdrowie, medycyna
zdrowie, medycyna
Oficyna Wydawnicza Impuls
2005-01-01
2005-01-01
Logopedia terapia logopedyczna afazja mowa

Okładka książki Dziecko afatyczne w szkole i przedszkolu. Poradnik dla nauczycieli. Elżbieta Drewniak-Wołosz, Katarzyna Gorzko, Izabela Jackowska, Katarzyna Komar, Anna Paluch, Anna Pasek, Jadwiga Polakiewicz, Mariola Słupek, Katarzyna Świątkowska
Dziecko afatyc... Elżbieta Drewniak-W...
Okładka książki Jak polubić pracę dyplomową Jacek Kaczmarek, Sylwia Kaczmarek, Jarosław Kazimierczak, Justyna Majchrzyk, Sylwia Michalak, Armina Muszyńska, Anna Paluch, Marta Wawrzyniak, Marcin Żek
Jak polubić pr... Jacek Kaczmarek, Sy...