Perwersja

Wydawnictwo: Triskelion Publishing
literatura erotyczna, BDSM
literatura faktu
Magda

EROTYCZNA POWIEŚĆ OBYCZAJOWA BDSM ROZGRYWAJĄCA SIĘ NA 576 STRONACH. Czy twoja dusza ma ciemne zakamarki? Boisz się ich? Czy znajdziesz w sobie odwagę, by spełnić swoje pragnienia? Kasia Kropka od zawsze wiedziała, że jest uległą suką. Jako pasjonatka perwersji oferuje się mężczyznom poznanym przez Internet do spełniania wyuzdanych fantazji sadomasochistycznych. Nie ukrywa przy tym, że jej motywacją jest nie tylko niemoralne hobby, lecz również napisanie książki o tym czasem mrocznym, a czasem niespodziewanie zabawnym środowisku perwersantów uprawiających BDSM . Przygody Kasi nabierają tempa dopiero gdy poznaje Pana, gotowego realizować wspólne fantazje. Książka opisuje proces tresowania jej do służby jako niewolnicy seksualnej, a sprawdzianem oddania ma być seks z kobietą. Czy Kasia sprosta zadaniu? Pornopeja sado-maso, rozgrywająca się w polskim środowisku bdsm, w najdrobniejszych szczegółach zawiera opis perwersyjnych praktyk seksualnych, koncentrując się na konfrontacji fantazji z rzeczywistością. Autorka pisze z humorem, nawet gdy kochanek chłoszcze ją pejczem, poi "złotym deszczem", torturuje, policzkuje i degraduje do roli zabawki seksualnej. Erotyka jest tutaj obsceniczna. Jednak pornografia przeplata się z psychologicznymi wyjaśnieniami, w jaki sposób tortury seksualne, upokorzenie erotyczne i uległość wprowadzają w inny wymiar ekstazy seksualnej - trans psychiczny. Mimo, że narracja jest bardzo kobieca, mężczyźni zaznajomieni z autorką na roboczych fragmentach książki z sukcesem stawiali pierwsze kroki w dominacji.

Wiedźminka | 2014-08-21
Przeczytana: 15 stycznia 2014

Kasia Kropka to pseudonim naszej rodzimej blogerki, która w swojej książce opisuje swoje przygody seksualne i służbę jako... uległa suka. Swoje fantazje ma od zawsze, a mąż... przyzwala na jej wybryki. Wszystko nabiera tempa, gdy Kropka spotyka w końcu Pana (Dominującego), który chętnie ją tresuje i szkoli. Zabawy sado-maso, brutalne opisy seksu, wulgarny języka - nie wszystkim, ostrzegam taka książka się spodoba. ;) Kasia zafascynowana "klimatem" i BDSM chętnie realizuje swoje wyuzdane fantazje i tak oto powstała powyższa książka. Zaciekawiona sięgnęłam po nią, bo odnalazłam przez przypadek blog autorki. Książka mocna, zawiera opisy przemyśleń i ogólnie zasad panujących w BDSM i układzie Pan/uległa (Pan-suka).

Lubię "nietypową" literaturę, trochę czytałam wcześniej o tym wszystkim, ale fanów Greya muszą zmartwić - to NIE jest z pewnością książka dla grzecznych osób. Ani zafascynowanych rzeczywistością Dominacja/uległość rodem z Greya i przygryzaniem warg, albo marzeniem, że...

onyx93 | 2014-11-24
Przeczytana: 09 lipca 2013

Chciałem poznać BDSM z nieco bardziej praktycznego punktu widzenia, no i cóż…nie myliłem się. Książka Kasi Kropki wprowadza nas w świat uległości i dominacji. Bohaterka spełnia swoje najróżniejsze fantazje, a trzeba przyznać jest tego trochę ;) Dla mnie jest to połączenie teorii i praktyki, a także spojrzenie na BDSM z psychologicznego punktu widzenia. Czyta się ciekawie ale tutaj pojawia się ważna uwaga: to nie jest powieść „lukrowana” taka jak 50 twarzy Greya i tym podobne. Osoby, które nie są zainteresowane tymi klimatami mogą czuć się obrzydzone lub zniesmaczone. Tym bardziej, że niektóre sceny są naprawdę mocne. Moim zdaniem Kasia Kropka wspaniale wprowadza czytelnika w scenerię BDSM, jednak podkreślam: książka zainteresuje wyłącznie osoby przygotowane na kontakt z opisywanymi wydarzeniami.

Lisbeth | 2013-02-11
Przeczytana: 27 lutego 2013

Cóż spodziewałam się czegoś nie co innego...według mojego odczucia książka przypomina BDSM'owe przygody Bridget Jones, zafascynowanej perwersją i chęcią wydania własnej książki w tym temacie... za wszelką cenę...osobiście nie przypadła mi do gustu ale ile ludzi tyle opinii :)

Thanith | 2013-04-22
Przeczytana: 22 kwietnia 2013

przeczytałam fragment i nie podobało mi się- momentami nawet obrzydliwe

SzukamyRomansów | 2015-09-04
Na półkach: BDSM, Erotyki, Przeczytane