Zaczarować, odczarować

Tłumaczenie: Andrzej Molek
Cykl: Sabrina, nastoletnia czarownica (tom 3)
Wydawnictwo: Da Capo
Good switch, bad switch
Iga

Nie tylko śmiertelnicy chorują. Również czarownice zapadają na choroby. Są nawet wirusy groźne tylko i wyłącznie dla czarownic. Pozornie niewinny katar może się skończyć tragicznie, przy każdym bowiem kichnięciu niezwykła moc czarownicy przenosi się na najbliżej stojącą osobę. Pół biedy, jeśli jest to ktoś z gruntu odpowiedzialny i dobry. Sabrina woli nawet nie myśleć, co by się stało, gdyby cudowne moce przejęła na przykład... Libby. A jednak właśnie z tym przyjdzie jej się zmierzyć.

Beata Woźniak | 2014-08-24
Przeczytana: 24 czerwca 2011