rozwiń zwiń

Dyskusje o książce I nie było już nikogo

Temat dyskusji
Odpowiedzi
Ostatnia akywność
Znajdź książkę
 Ikar Ikar Proszę o okładkę z filiżanką kawy
1 dzień temu
Zdanie z książki, którą obecnie czytam
I took off my blue and white striped dress, watching myself standing alongside the bed, still wearing underpants. in the cut (inne wydanie) strona 11, zdanie 14
2 tyg. temu
Stosiki, czyli co ostatnio kupiliśmy, dostaliśmy lub wypożyczyliśmy (wrzesień 2016)
Nie mogę się już doczekać! Mam nadzieję, że szybko uwiną się z realizacją zamówienia i lada moment będę mieć "Słowika" w swoich rękach. Ebook z tego co widzę jest już dostępny: http://www.publio.pl/slowik-kristin-hannah,p148419.html
7 lata temu
Wymienię/sprzedam (marzec 2016)
Sprzedam (do każdej ceny są już wliczone koszty wysyłki!): Mrok. Powrót o zmierzchu. Uwięzieni - 15 zł NOWA! Rafael Bielecki: Pół sensu bezsensu - 25 zł Lalkarz: Odrzucenie - 25 zł Krew Aniołów - 23 zł 52 powody dla których nienawidzę mojego ojca - 15 zł Magia - 12 zł W cieniu klątwy - 15 zł NOWA! Mroczny płomień - 15 zł NOWA! Nieposkromieni - 15 zł...
31901
8 lata temu
Czytelnicze podsumowanie 2013 roku
Hmm...w tym roku przeczytałam ok.30-40 książek(do niektórych wracałam kolejny raz;) Trochę mało, ale w tym roku mam nadzieję to nadrobić. :) Najlepsze książki:  W pierścieniu ognia W pierścieniu ognia  Kosogłos Kosogłos  Krąg
10 lata temu