Poradnik drużynowego gromady zuchowej

Książka jest przypisana do serii/cyklu "Biblioteczka drużynowych". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Harcerskie Biuro Wydawnicze Horyzonty
83-89037-82-3
ZHP, zuchy
poradniki
Nibi

Rozpoczynając pracę z zuchami, bierzesz na siebie wielką odpowiedzialność za wychowanie grupy dzieci, które wstąpiły lub niedługo wstąpią do twojej gromady. Wiesz już, że zuchowa przygoda to wychowywanie przez zabawę. Z poradnika, który trzymasz w ręku dowiesz się, jak tę dewizę wprowadzić w życie twojej gromady. Autorzy poradnika to świetni zuchmistrze, mający za sobą wiele sukcesów w pracy z dziećmi - skorzystaj z ich wiedzy i pomysłów opartych na ogromnym doświadczeniu.
Aktualne wydanie "Poradnika drużynowego gromady zuchowej" zostało wzbogacone o rozdział nt. sześciolatków w gromadzie, gdyż w efekcie zmian w systemie metodycznym obowiązujących od września 2003 przesunął się wiek, w którym dziecko może zostać zuchem.

Agnieszka Sowińska | 2011-10-27
Isleen | 2011-01-25