Ghost Hunter, Światło, które zabija

Tłumaczenie: Magdalena Jatowska
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Ghost Hunter". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Mozaika
Ghost Hunter, Das Licht, das tötet
978-83-60894-97-2
Ian, Duchy, Fantastyka

Istnieją. Ian Borough wie o tym. Widzi je.
Duchy.
Pojawiają się z nicości. Spalają wszystko, czego dotkną. Czy te istoty są winne śmierci jego ojca?
Czy z ich powodu dziadek Iana zaginął ponad trzydzieści lat temu?
Siedemnastoletni bohater wraz z najlepszym przyjacielem postanawia odkryć tajemnicę.
Nie przypuszcza, jak niebezpieczne są naprawdę owe duchy...

wiejskifilozof | 2017-11-04

Jeżeli,to miało.Mnie przestraszyć,to się nie udało.Książka,nudna i czytana na siłę.
Jedynie,to co było w Japonii,było ciekawe.

mroźny_poranek | 2014-12-13
Przeczytana: 12 grudnia 2014

Książka średnia.
Bohaterowie i ich przygody ze złymi duchami nie przypadli mi do gustu.
Autor nie wyjaśnił powiązania trzech sytuacji; losy ich są jak gdyby urwane i nie do końca wyjaśnione.
Nie mogę napisać, że książka była bardzo zła, jednakże coś mi w niej zabrakło.
Nie wiem, może wynika to z tego, że książki fantasy chyba nie są jednak dla mnie.

Ellena | 2015-11-25
Przeczytana: 24 listopada 2015

Nie wiem jakim cudem ja przeczytałam tych kilkaset stron, bo wszystko w tej książce było takie nijakie, zagmatwane, poplątane i bez akcji. Zwyczajnie szybko się ją czyta a dopiero na koniec książki są jakieś nawiązania do tego,że każda osobna historia tych bohaterów gdzieś się spotka, oczywiście w 2 części, choć nie wiem czy po nią sięgnę...

Alicya Oss | 2016-04-22

"Otwarto bramy piekieł, moi przyjaciele. Ale przy pomocy nie nagich dziewic i krwi pozbawionych głów kurcząt, lecz fizyki."

Otóż to moi mili, nasza ciekawość i chęć odkrycia nieodkrytego kiedyś sprowadzi na nas zagładę. Zwłaszcza, gdy zupełnie przypadkiem otworzymy drzwi do świata istot, które niekoniecznie będą zainteresowane nawiązaniem przyjacielskich stosunków z naszym gatunkiem.

Całość tekstu na: http://alicya.pl/ghosthunter-swiatlo-ktore-zabija/

Maiki98 | 2015-01-31

Całkiem interesującą książka. Autor pozostawia na końcu pewien niedosyt, być może, pragnąc zachęcić nas do przeczytania kolejnych książek. Czekam na ciąg dalszy.

Przeklęta | 2014-05-19

Szczerze mówiąc po tytule spodziewałam się czegoś więcej...jednak wywarła na mnie pozytywne wrażenie...

Weronika Cegłowska | 2015-01-14

Mi sie tam podoba . Lubię taki rodzaj książek . :)

BurritoTwain | 2018-01-08
Na półkach: 2017, Przeczytane