„Pogorią” na koniec

Książka jest przypisana do serii/cyklu "Sławni Żeglarze". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Wydawnictwo Morskie
83-215-4408-8
marynistyka, Pogoria, Baranowski
przygodowa
Adam

„Pogorią” na koniec świata to pełna humoru opowieść o rejsie na antarktyczną wyspę Króla Jerzego. To zabawna relacja jak autor ze „szczura lądowego” zmienia się w wilka morskiego. Bohaterem książki jest cała załoga „Pogorii” w tym kapitan żaglowca Krzysztof Baranowski. Wydanie uzupełnione jest aneksami oraz śpiewnikiem z piosenkami szantami śpiewanymi przez załogę podczas rejsu.

mlodyn | 2014-12-10
Przeczytana: 30 listopada 2014

Napisany z humorem pamiętnik, opisujący historyczny wyczyn załogi polskiego jachtu pod dowództwem znakomitego kapitana Krzysztofa Baranowskiego. Jeśli ktoś interesuje się żeglarstwem to myślę, że warto się z tą historią zapoznać.

ROB | 2017-01-29
Pietuszko | 2017-01-28