Żelazna klatka

Tłumaczenie: Ewa Jasieńska
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Klasyka Młodzieżowej Fantastyki". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Rebis
Iron cage
83-7120-133-8
Adam

Lud ocalił przed śmiercią troje dzieci porzuconych na tajemniczej planecie. Lud - rasa rozumnych zwierząt - przyjął dzieci, dzieląc z nimi swe proste, lecz szczęśliwe życie, dając im ciepło i poczucie bezpieczeństwa. Przyjął je i wychował, choć od dawna nienawidził ludzi... A potem wylądował statek zwiadowczy Ziemian i dzieci znalazły się w samym środku konfliktu pomiędzy swoją własną rasą, której z natury rzeczy winne były wierność, a Ludem, jedyną prawdziwą rodziną, jaką kiedykolwiek miały.

Christoferus | 2015-10-13
Siuks | 2014-02-28