Archaiczna archeologia

Seria: Monstrrrualna Erudycja
Wydawnictwo: Egmont Polska
Awesome Archeology
Wiórek

Najpierw przybyli bezlitośni złodzieje skarbów, poszukujący starożytnych bogactw. Potem pojawili się bohaterowie odkrywający sekrety (i klątwy) dawno zapomnianych grobowców. Teraz, aby ożywić przeszłość, używamy komputerów. W tym intrygującym przewodniku znajdziesz wskazówki, jak odsłonić przerażające tajemnice przeszłości. Podążaj śladem nieustraszonych archeologów wprost do jaskiń śmierci,...

Teraz, aby ożywić przeszłość, używamy komputerów.
Podążaj śladem nieustraszonych archeologów wprost do jaskiń śmierci, odkryj ludzkie oblicze czaszek i szkieletów, i zajrzyj w sekrety ciał z moczarów.
Przenieś się w przyszłość.
Zostań detektywem czasu.

źródło opisu: http://www.egmont.pl/