Piramida Ozyrysa

Tłumaczenie: Jan Hansel
Cykl: Nina Wilde i Eddie Chase (tom 5)
Wydawnictwo: Amber
The Cult of Osiris
przygodowa
Aneta

Akcja, przygoda i zabójcza zagadka z przeszłości w najnowszym thrillerze autora światowego bestsellera "Łowcy Atlantydy". Prawda przez wieki uważana za legendę Starożytne papirusy mówią o niezwykłej piramidzie i zamkniętej w jej wnętrzu potężnej mocy. Nikt jednak nie natrafił jeszcze na jej ślad. Aż do dziś. Sekret strzeżony od tysiącleci Tajemnica zaginionej piramidy zostaje rozwiązana –...

Prawda przez wieki uważana za legendę

Sekret strzeżony od tysiącleci

Tajemnica zaginionej piramidy zostaje rozwiązana – lecz nie przez naukowca. Słynna archeolog Nina Wilde odkrywa to przypadkiem - i może zapłacić za to życiem.

Morderczy wyścig z czasem

Bo tylko ona wie, jak niebezpieczny sekret kryje legendarna budowla. Tylko ona może udaremnić zbrodniczy plan. Lecz najpierw musi sama odnaleźć piramidę Ozyrysa...

Andy McDermott to brytyjski mistrz thrillera przygodowego. Jego bestsellery ("Łowcy Atlantydy", "Skarb Herkulesa", "Tajemnica Ekskalibura", "Przymierze Genesis", "Piramida Ozyrysa"), wydawane od 2008 roku w 30 krajach, są popisem filmowego tempa i napięcia. Łączą sensacyjną pradawną tajemnicę i diaboliczny plan zniszczenia współczesnego świata.

źródło opisu: [Amber, 2010]

Sisi | 2013-07-17
Na półkach: Przeczytane, Posiadam, 2013
Przeczytana: 16 lipca 2013

"Piramida Ozyrysa" to kolejna, niezwykle wciągająca książka o przygodach Niny i Chase'a. Po raz kolejny chylę czoła nad twórczością autora. Jestem wręcz oczarowana jego pomysłowością.
Przy tej książce nie sposób się nudzić, tutaj akcja ciągnie się za akcją nie dając czytelnikowi nawet chwili wytchnienia. Oczywiście znajdziemy tutaj jak w poprzednich częściach, niesamowitą, wartką akcję, niebezpieczeństwo, niewyjaśnione starożytne tajemnice a także niezwykłą walkę o przetrwanie ludzkości.
Gorąco Polecam.

butterfly | 2012-06-07
Przeczytana: 07 czerwca 2012

Akcja, akcja, i jeszcze raz akcja! Polecam wszystkim, którzy uwielbiają przygodę w wykonaniu pary Wide i Chase :)

Iza | 2015-03-28

Wciągająca akcja, przygoda, to co lubię. Polecam

szteker | 2013-01-25

Moim skromnym zdaniem, chyba najlepsza książka z całej serii.

Wciągnęła mnie bez opanowania.

magdam | 2012-12-06

Każdy kolejny tom serii jest coraz słabszy, napisany według tego samego schematu. Jak dla mnie za dużo krwi, aż się to robi nudne, ma się wrażenie, że "tylko lektor zostaje żywy", oczywiście poza parą głównych bohaterów.
Nie polecam

Anksunamun | 2016-07-02