Rosalynn

Tłumaczenie: Maria Ginter
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Z Motylem". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Geminus-Res
Rosalynn
83-900103-9-9
Barbara

Z okładki:
"Było to tak. Rosalynn usłyszawszy głosy kuzynów w hallu, zbiegła na dół, ale nie zastała ich ani tam, ani w salonie. Pomyślała, że może wybiegli do ogrodu i poszła do gabinetu stryja, żeby umilić sobie czas przeglądaniem książek. Szkielet stał we wgłębieniu pomiędzy dwoma szafami bibliotecznymi, i nagle Rosalynn ze zgrozą ujrzała, że jego ręka podnosi się zwolna i kiwa na nią."

szyszkak | 2010-09-30
Przeczytana: 30 września 2010

Książeczka dla młodzieży, dziejąca się w dawniejszych czasach, kiedy to każdy idealnie znał zasady dobrego wychowania i nikt nikomu nie nigdy nie chciał sprawić przykrości:) Czyta się przyjemnie, choć pierwsza połowa książki nie wciąga zbytnio. Bardzo jestem ciekawa z jakim odbiorem spotkałaby się wśród młodzieży, obecnie bowiem od kilku lat nieczytana zalega na bibliotecznej półce.

ilona | 2016-10-31
Na półkach: Przeczytane, Z biblioteki
Przeczytana: 28 listopada 2015
Nadia | 2015-01-21
Aquila | 2014-04-20
Na półkach: Przeczytane, Ulubione, 2014r.
Przeczytana: marzec 2014
anak911 | 2013-09-09