Dolny Śląsk. Monografia historyczna

Okładka książki Dolny Śląsk. Monografia historyczna Wojciech Wrzesiński
Okładka książki Dolny Śląsk. Monografia historyczna
Wojciech Wrzesiński Wydawnictwo: Wydawnictwo Uniwersytetu Wrocławskiego historia
historia
Wydawnictwo Uniwersytetu Wrocławskiego
2006-01-01
2006-01-01
historia Dolny Śląsk

Okładka książki Historia Irlandii F. X. Martin, Theo W. Moody
Historia Irlandii F. X. Martin, Theo ...
Okładka książki Dzieje Śląska Piotr Pregiel, Tomasz Przerwa
Dzieje Śląska Piotr Pregiel, Toma...
Okładka książki Historia Niemiec Władysław Czapliński, Adam Galos, Wacław Korta
Historia Niemiec Władysław Czaplińsk...
Okładka książki Historia Śląska Marek Czapliński, Elżbieta Kaszuba, Gabriela Wąs, Rościsław Żerelik
Historia Śląska Marek Czapliński, E...

Trzyma w napięciu jak - sorry za porównanie - Dan Brown. Świetnie napisana pozycja naukowa.
Po skończonej lekturze dodam, że część dotycząca okresu XX w. jest słabsza, niż pozostałe, ale i tak pozycja obowiązkowa dla interesujących się historia (Dolnego) Śląska.

• historia
  • Historia / Śląsk