Prawdziwy bohater

Okładka książki Prawdziwy bohater Diana Palmer
Okładka książki Prawdziwy bohater
Diana Palmer Wydawnictwo: HarperCollins Cykl: Soldiers of Fortune (tom 6) literatura obyczajowa, romans
Soldiers of Fortune (tom 6)
Her kind of hero-The Last Mercenary; Matt Caldwell:Texas Tycoon

1. Ostatni najemnik: 8/10

2. Pożegnanie z mroczną przeszłością: 6/10, Seria: Long, Tall Texans - cz. 19

1. Ostatni najemnik: 8/10

2. Pożegnanie z mroczną przeszłością: 6/10, Seria: Long, Tall Texans - cz. 19

Dwie świetnie napisane historie miłosne. Idealne na wakacje i chwilkę oderwania się od rzeczywistości. Na prawdę polecam.

"ostatni najemnik" moja ulubiona książka zaraz po "pora na Miłość" Diany Palmer. uwielbiam Callie . Potrafi zaleźć za skórę odpyskować a nie kupić się ze strachu w kącie. Nie wspominając już o seksownym Mikah. Polecam .

Przyjemnie się czytało obie historie, choć pierwsza "Ostatni najemnik" dość mocno przypomina mi książkę "Nieustraszeni" też Diany Palmer.

REWELACJA

REWELACJA

Ci którzy szukają typowego stylu palmerowskiego nie będą zawiedzeni. Autorka ma jak zawsze u mnie spory plus za sposoób w jaki tworzy. pierwsza historia - "ostatni najemnik" bardzo sympatyczna, podobała mi się można powiedzieć że urzekla mnie, połączenie sensacji z romansem doprawionym napięciem erotycznym robi swoje ale to przecież Diana Palmer :).

Druga historia - "pożegnanie z mroczną przeszłością" bardziej skomplikowana prawdopodobnie przez przeszłość obojga bohaterów, która wpłynęła na ich zachowanie i ukształtowała ich charaktery. Matt główny bohater na początku bardzo ale to bardzo mnie denerwował swoim zachowaniem typu antyfeminista, chamowaty, złośliwy, uprzykrzający życie Leslie, momentami miałam ochotę by potrząsnąć nim, potem spoliczkować a na końcu poprawić mu w głowę patelnią :) tak patelnią. Po czasie kiedy powoli rozumie swoje błędy wkońcu zaczyna zachowywać się "poprawnie" :)i stara się naprawić wyrządzone krzywdy i od tej pory jak to bywa u autorki zaczyna się robić naprawdę przyjemnie.

Polecam każdej fance Diany Palmer z pewnością nie będzie się nudzić

Druga historia -...

Naprawdę godna polecenia.

Naprawdę godna polecenia.

Typowe romansidło...Kobieta (a raczej kobiety) po przejściach, mężczyzna z przeszłością...niebezpieczeństwo...romans...ślub...dzieci...mniej więcej w tej kolejności...książka mnie nie zaskoczyła...łatwa lekka i przyjemna

• Diana Palmer
  • Romans