Obietnica

Cykl: Grzech pierworodny (tom 6)
Wydawnictwo: Elipsa
Løftet
Joanna

Sześcioletni, zawsze pogodny i roześmiany Sivert z każdym dniem coraz bardziej upodabnia się do swego prawdziwego ojca Jo. Któregoś dnia na dworze pojawia się cygański tabor. Sivert jest wyraźnie oczarowany barwną i roztańczoną grupą przybyszów. Jego szczególną uwagę przykuwa piękna gra młodego skrzypka. Mali obawia się, że Cyganie rozpoznają w Sivercie jego ojca i wyjdzie na jaw prawda o pochodzeniu chłopca. Kiedy więc synek oświadcza jej z powagą, że w przyszłości, zamiast przejąć dwór, wolałby grać na skrzypcach, Mali wpada w panikę. Czyżby wszystkie jej wysiłki, by zapewnić przyszłość synowi, miały okazać się daremne?

Gssmore | 2016-09-21
Jolanta1967 | 2016-08-26