Kabałowa szkatuła

Tłumaczenie: Robert Rogala
Cykl: Magiczne królestwo (tom 4)
Wydawnictwo: Rebis
The Tangle Box
8371203691
czarodziej, smok, potwór, królestwo, magia
alex2586

Do zamku Bena Holidaya przybywa mag wygnany niegdyś z Landover i zesłany na Ziemię za niefortunne korzystanie z czarów. Odprawiony z kwitkiem, staje się narzędziem okrutnej zemsty w rękach tajemniczego potwora, którego przed wieloma wiekami czarodziejskie istoty zamknęły w specjalnie dla niego stworzonej szkatule. Uwolniony duch zaczyna realizować swój misterny plan, uruchamiając siły magiczne o niespotykanej dotąd sile. Los Bena, Nocnego Cienia, smoka Strabo oraz całego królestwa wydaje się przesądzony...

surykatek86 Mazur | 2018-04-15
Przeczytana: 15 kwietnia 2018

Kolejne przygody Bena w Landover ,w tym tomie mamy okazje trochę lepiej poznac Strabo i wiedzme z wielkiej czeluści plus pechowa para oszustów magik i gadający ptak .Polecam.

Efemeryda | 2017-03-23

Przeczytałam na blogu zachęcającą recenzję, potem przypadkowy fragment dostępny bezpłatnie i spodobało mi się. Z tomu na tom coraz bardziej lubię bohaterów,szczególnie Nocny Cień i Strabo. Mam wrażenie, że kryje się w nich więcej niż to widać na pierwszy rzut oka. Odprężająca przyjemna lektura, bez dużej ilości politycznych wycieczek, a wszystko podane w zgrabnej szacie i strawnej formie.

Mayova | 2011-12-19
Przeczytana: 2009 rok

Magia, ciekawy sposób dostania się do czarodziejskiego świata, miłosć. Z wielkimi bólami zdobyłam cykl na allegro, a około 1997 roku w taniej książce można było zdobyć te książki za 5 zł.

wietyl | 2018-05-25
Przeczytana: 24 maja 2018