Sekret

Wydawnictwo: Emka
biznes, finanse

Jaki jest sekret wielkich liderówa Odpowiedzi na to pytanie udzielą Ken Blanchard, którego książki na temat przywództwa osiągnęły nakład ponad osiemnastu milionów egzemplarzy oraz Mark Miller, który z pracownika fizycznego awansował na wiceprezesa jednej z największych sieci fast foodów w Stanach zjednoczonych. Dowiesz się:aW jaki sposób efektywnie motywować i inspirować ludzi.aDlaczego wielcy liderzy interesują się przyszłością.aJakie trzy obszary wymagają ciągłych ulepszeń.aW jaki sposób można świadomie umacniać lub niszczyć wiarygodność lidera.aJakie dwa składniki są niezbędne do osiągnięcia sukcesu na stanowisku przywódczym.Sekret przyniesie korzyść tobie, twojej firmie oraz osobom, które liczą na twoje przywództwo.

smalaca | 2013-09-27
Przeczytana: 27 września 2013

Książka, która pozwoliła mi poukładać sobie wszystkie najważniejsze cechy lidera. Padają w niej pytania, które zmuszają do refleksji i które są bodźcem do dalszego rozwoju i chęci pomagania innym.

Jest to krótka książka, gdzie na praktycznie każdej stronie można znaleźć cenne wskazówki i rady.

Katarzyna | 2016-10-06
Na półkach: 2016, Przeczytane