Myśl inaczej

Wydawnictwo: Muza
biznes, finanse

Dzięki tej książce opanujesz stopniowy program rozwoju, który zapewni ci sukces, a który łatwo i bez wysiłku wprowadzisz w życie. zastosuj przedstawiony w niej mentalny program ćwiczeń , sięgnij ku swoim ogromnym wewnętrznym zasobom i spraw, by życie, o jakim marzysz, stało się rzeczywistością. Autor książki podpowie ci: a jak krok po kroku zmieniać sposób myślenia i rozwijać swój potencjał a jak wykorzystać swoje wewnętrzne zasoby i uwolnić wyjątkowe zdolności, dzięki czemu można nie tylko wyznaczyć sobie realistyczne cele, ale także opracować plan, jak je osiągnąć a jak przyciągnąć do siebie ludzi i zasoby, których potrzebujesz do osiągnięcia dowolnego celu a poprowadzi cię od zamiarów do czynów, uzbroi w informacje i wskazówki, które pozwolą ci osiągnąć sukces i nadadzą znaczenie twemu życiu. Przygotuj się na wspaniałą przygodę i wyprawę poza ostatnią niepokonaną dotąd granicę twój umysł! Czeka cię cudowne doświadczenie. Nie ma na ziemi niczego, czego nie mógłbyś osiągnąć jeśli tylko zaakceptujesz fakt, że możesz to zrobić. Robert Collier

archaii | 2012-02-04

Pozytywna książka, ale jak dla mnie - zbyt amerykańska :) Jednak czyta się ją lekko i przyjemnie.

Hania | 2015-07-25
Przeczytana: 02 czerwca 2015