Czarownica Czesia

Tłumaczenie: Paweł Skaliński
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Książki Szczęśliwego Dzieciństwa". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Publicat
Winnie the Witch
Czarownica, Czesia
dona

Poznaj sympatyczną Czarownicę Czesię i jej przezabawne przygody. Światowy bestseller pełen zabawnych szczegółów. Sprawi wielu dzieciom prawdziwą przyjemność. Historia napisana jest w dwóch wersjach językowych. Czarownica Czesia mieszka w czarnym domku, w którym były czarne dywany, czarne fotele, czarne łóżko z czarną pościelą i czarną narzutą. Na ścianach wisiały czarne obrazki. Nawet wanna była czarna.

bibliofilka | 2011-02-18

Czarownica Czesia mieszka w czarnym domku, w którym wszystko jest czarne: dywany, fotele, łóżko, pościel, nawet wanna. Razem z Czesią mieszka zielonooki kot Czarofon, który oczywiście też jest czarny. I stąd się biorą kłopoty Czesi. Kiedy bowiem Czarofon nie śpi i ma otwarte oczy, widać go wszędzie. Natomiast kiedy śpi i oczy ma zamknięte, Czesia przestaje go widzieć, co jest przyczyną jej upadków, potknięć i stłuczeń. Pewnego więc razu Czarownica posiedziała: "Dość!" Co zrobiła Czesia, aby ułatwić sobie życie? Czy od razu jej się udało? Co się stało z Czarofonem? Warto sięgnąć po tą książeczkę! Czesia jak i Czarofon wzbudzają od razu sympatię, przy czytaniu można zainscenizować cały utwór. Świetna i przyjemna zabawa dla dzieciaków. I jeszcze jedna zaleta książeczki. Na koniec dołączona jest angielska wersja utworu, dlatego pomaga w nauce angielskiego.

Małgorzata | 2015-10-08

Jedna z ulubionych książek mojej córki, zachwyca ilustracjami oraz humorem. Kot Czarofor jest czarujący:) Córka zna ją na pamięć, często zamieniamy się rolami i ona opowiada mi na dobranoc. Zamówiłam kolejne :)

Kara | 2012-10-24
Na półkach: Przeczytane, In English

Przezabawne i śmieszne historyjki. Polecam dla uczących się czytać.

fussy | 2013-09-18

Książeczka bardzo prosta-my ja mamy w języku angielskim -idealna dla początkującego czytelnika ,a w naszym przypadku nauki języka obcego.
Tylko nie rozumiem dlaczego nazwano ja Czesia?

kukunariss | 2013-05-22
Na półkach: Przeczytane, Mam

Jedna z ulubionych - nie tylko moich dzieci :)

Anna Janczyszyn | 2015-12-28
Przeczytana: 28 grudnia 2015