Nietknięty anioł

Tłumaczenie: Roman Palewicz
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Diament". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Prószyński i S-ka, Prószyński i S-ka
The Stainless Angel
83-86669-12-8
Nietknięty, anioł
dona

Gdy George Marchant poślubił urodziwą mieszkankę Rzymu, ta decyzja zdziwiła jego rodzinę. Motywy, którymi kierowała się jego wybranka, były bardziej zrozumiałe - Camilla tkwiła po uszy w długach, małżeństwo z bogatym człowiekiem wydawało się najprostszym rozwiązaniem kłopotliwej sytuacji. Innych zmian w swoim życiu nie przewidziała. Szokiem była dla niej wiadomość, że ma zamieszkać w Anglii. Jej przyjazd do Marchant wywołał serię nieszczęść: rozpad zgodnego dotąd małżeństwa, śmierć jednego z braci Georg'a, próbę samobójstwa innego członka rodziny. Znalazł się jednak ktoś, kto nie cofając się przed niczym, stanął do morderczego pojedynku z niszczycielską cudzoziemką.

Ania | 2011-09-08
Przeczytana: 08 września 2011

Prosta wymiana: coś za coś, nic za darmo,
A każde z nas jest cenne dla drugiego.
Nigdy lepszego nie dobito targu -
Miła ma moje serce, ja mam jej.

wrzos118 | 2017-03-05
Ewa | 2015-08-21