Planeta Śmierci 3

Tłumaczenie: Barbara Gętkowska
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Planeta Śmierci". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Amber
Deathworld 3
83-7245-323-3
planeta śmierci
Adam

Pyrrus to zabójcza planeta. Ale w galaktyce istnieje świat jeszcze bardziej przerażający. Felicity jest ponurą areną nieustającej krwawej wojny dzikich plemion. Tylko osadnicy z Pyrrusa, wyposażeni genetycznie w niezwykłe umiejętności walki, mogą odważyć się postawić stopę na powierzchni groźnej planety. I tylko Jason dinAlt może stanąć na ich czele...

źródło opisu: okładka książki

źródło okładki: zdjęcie autorskie

Seba | 2014-06-02
Przeczytana: październik 2003

Trzeci tom bardzo interesującego cyklu.
Polecam przeczytać najpierw pierwszy który przedstawia tło bohaterów, inaczej historia będzie płytsza.
Tom drugi stanowi mniej powiązaną przygodę.

Fabuła trochę słabsza niż we wcześniejszych tomach.
Czyta się też troszkę ciężej.
Tak czy inaczej ciekawa pozycja.
Czytając cały cykl od początku to jest właśnie ten moment w którym czytelnik może się zrazić "niezniszczalnością" głównego bohatera. Wyszedł on obronną ręką z bardzo wielu, zdawało by się beznadziejnych sytuacji i miał nieprawdopodobną dozę szczęścia.
Jest to częściowo wyjaśnione w pewnym momencie cyklu.

lelek | 2013-06-15
Przeczytana: 11 czerwca 2013

Czy ktoś tak jeszcze pisze? Od deski do deski to wspaniale spędzony czas. Dlaczego jeszcze nikt tego nie nakręcił? Tyle barw! Nie szkodzi, że troszkę naiwne...McGywera chyba wszyscy, swego czasu, oglądali z zapartym tchem ;)

KBKBKB | 2014-03-09
Na półkach: Przeczytane, 2014
Przeczytana: 09 marca 2014

Niby od początku wiemy co będzie i jak będą się rzeczy miały, a jednak bez chwili wytchnienia zanurzamy się w wir przygód pyrrusańczków na kolejnej planecie i wcale nie jesteśmy na końcu zawiedzeni :)

Ireneusz Kwartnik | 2013-07-30
Przeczytana: 1995 rok

Wspaniała przygodowa opowieść. Wciąga i nie chce się przestać czytać. Polecam gorąco wszystkim miłośnikom Harrisona.

Damian Giebas | 2013-08-19
Przeczytana: 19 sierpnia 2013

Część poświęcona próbie opuszczenia Pyrrusa i podbicia innej planety.

Można zobaczyć jak chęć odniesienia sukcesu gubi człowieka.

error | 2013-04-07

jak zwykle rewelacyjna. świetna

książek: 1980
Jahty | 2011-10-22
Przeczytana: 2010 rok

Super ! Naprawdę czapki z głów!

iron | 2013-02-04

bardzo dobra seria s-fi