Szkice do tajemnicy człowieka

Wydawnictwo: Wydawnictwo Karmelitów Bosych
83-87527-88-2
religia
malineczka74

Autor porusza podstawowe zagadnienia dotyczące wiary: czym jest grzech, łaska Boża, świętość, modlitwa czy cnoty ewangeliczne. Czytelnik, rozważając fragmenty Biblii i losy jej bohaterów może dostrzec swoje słabości i uczy sie je pokonywać. Odkrywa siłę wiary, nadziei i miłości. Poznaje drogi Bożego miłosierdzia, które prowadzą go do świętości. Książka dla tych, którzy pragną pogłębić swoje życie duchowe i swoją relację z Bogiem.

malineczka74 | 2010-08-27
dorota89 | 2014-04-24