W pajęczynie kłamstw

Wydawnictwo: Lucky
Don't look now
978-83-60177-71-6
Małgośka

Adwokat Clare Westbrook doskonale radzi sobie w sytuacjach kryzysowych. W sprawach zawodowych, jak i w opiece nad dorastającą siostrzenicą jest niezastąpiona. Kiedy jej znany z bezwzględności szef pada ofiarą morderstwa, Clare zostaje wystawiona na próbę, wpadając przy tym w ramiona niezwykle seksownego detektywa, Tony`ego Sonterry. Ryzykowna i uzależniająca namiętność staje się jej towarzyszką podczas próby rozwikłania tajemnicy z przeszłości. W miarę zbliżania się do rozwiązania zagadki, okazuje się, że to Clare grozi największe niebezpieczeństwo. W słońcu Aroziony, para kochanków uwikłana zostaje w pogoń za mordercą, który jest równie niebezpieczny, jak ich wzajemne pożądanie.

źródło opisu: empik.com

LWK | 2013-05-25
Przeczytana: 2013 rok

Gdyby każdy człowiek z równie stoickim spokojem znosił wszelkie wydarzenia, świat byłby równie bezbarwny jak Cler, główna bohaterka tej książki. Jak dla mnie nazbyt mało wiarygodne postacie, zwłaszcza Cler i jej siostrzenica.

Kacha | 2012-12-01
Przeczytana: 01 grudnia 2012

Opinia zaznaczona jako spoiler. Pokaż ją.

Książka dobrze napisana, czyta się ją zgrabnie.. ALE.
Zdenerwowała mnie jedna akcja, i tak mnie już trzymało do końca.
SPOILER:
Jak można dostać maila ze zdjęciem ciała swojej własnej siostry/matki zabitej w okrutny sposób i przejść z tym faktem do porządku dziennego.
Taka właśnie jest tak książka. Główna bohaterka i jej siostrzenica - mają ogromny dystans do tego, co się wokół nich dzieje i przez to książka staje się mniej wiarygodna.

Nika | 2015-03-18
Przeczytana: 18 marca 2015

Świetna książka bardzo przyjemnie się ją czyta ;) gorąco polecam ;)

lilkaa6 | 2015-02-14

Książka rozczarowuje niestety. Zaczyna się ciekawie, bardzo dobrze się czyta ale niestety brakuje w niej dopracowania oraz przemyślanej fabuły.

Biedrona | 2016-10-29
diamentowalady | 2016-08-04