Urodziny Karoliny

Tłumaczenie: Katarzyna Ciążyńska
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Klub 13". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Egmont Polska
Party Girls Caz's Brithday Blues
wkwiatki

Pierwsza część opowieści o przyjaciółkach: Karolinie, Klaudii, Sandrze, Julce i Paulinie. Karolina niedawno przeprowadziła się do nowego domu. Wszystko wokół jest obce, brakuje jej przyjaciół. Któregoś dnia poznaje sąsiadkę- Julkę i jej przyjaciółki. Chcąc zrobić na nich wrażenie i lepiej je poznać, zaprasza czwórkę dziewcząt na urodzinową imprezę. Wkrótce okazuje się, że Karolina nie może spełnić danej obietnicy.

<3 POLECAM ŚWIETNA NA POPRAWĘ HUMORU ;)Opowiada o tym jak Karolina główna bohaterka musi pogodzić się z wieloma zmianami w swoim życiu :D Na szczęście poznaje wspaniałe przyjaciółki: Julkę, Klaudię Paulinę, Kamilę i Sandrę <3 Z pomocą takich niezwykłych, utalentowanych przyjaciółek Kara szybko zadomowi się w nowym miejscu :D Jest to 1 t serii, polecam całą ;) Czytam ją kolejny raz.

Jest to krótka pozycja książkowa, opowiadająca o kilku przyjaciółkach. Przeczytałam ją w jakieś dwie godziny, będąc jeszcze w szkole podstawowej. Polecam ją osobom, które są w zbliżonym wieku do powyżej ukazanego. Myślę, że dana lektura powinna się im spodobać, ponieważ lekko i przyjemnie mi się ją czytało.

Yuuki | 2011-12-11

Krótka fajna książka w sam raz na nudne popołudnia. Karolina jest nowa, ale znajduje nowe przyjaciółki, które wyprawiają jej huczne urodziny!!!

Ginny | 2012-10-31

Świetna,jak dla nastolatek. Normalne codzienne przygody :)

Juliii225 | 2013-08-11
Przeczytana: sierpień 2013

Bardzo fajna książka. Polecam!!!

daria | 2011-10-12

szybko się czyta moze być

CalmVanilla | 2017-05-09
blavv | 2017-03-28