Nagła śmierć kibica

Seria: Seria z Jamnikiem
piotrex

Kryminał, troszkę w stylu Sherlocka Holmesa. Podczas towarzyskiego spotkania przy brydżu nagle umiera jeden z gości. Milicja musi ustalić, czy to nieszczęśliwy wypadek, czy morderstwo. Jeśli morderstwo, to zabójcą był ktoś z obecnych na spotkaniu. Kto miał powody? W śledztwie okazuje się, ze prawie każdy uczestnik spotkania miałby powód, aby zabić docenta. Jak poradzi sobie ze sprawą milicja? Jakże zaskakujące może być rozwiązanie!

źródło okładki: zdjęcie autorskie

annakk | 2011-01-13

Niech Kellermany, Browny i Krajewskie się chowają!Mogą się tylko uczyć od Edigeya!To niesamowite książki pisane 30-40 lat temu, a zachwycają! Czasami jakieś wtręty ideologiczne są ale tylko dodają uroku i śmieszą!Czyta się świetnie!
Co ciekawe bardzo trudno dostać te książeczki w bibliotece (mała forma kieszonkowa sprawia, że idealnie pasują do torebki i można je czytać nawet na stojąco w komunikacji miejskiej:)
Pozostają antykwariaty. Ja je kupuje w antykwariacie na Żoliborzu, za 1 zł albo na allegro.
Muszę skompletować wszystkie, a mam już połowę!

wojciche | 2012-07-01
Przeczytana: kwiecień 2012

Swietny kryminał przez duże K. Jednak i polacy mogą pokazac jak może świetnie wygladać zagadka w czasch PRLu.

Polecam

Jabuilo | 2016-05-17